Autopia

Esenyurt - İstanbul

Fiyat için arayınız
Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelmiş Altın Örümcek Web Ödülleri, Türkiye’deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.
Hayalinizdeki Otomobil Dünyası
2002 yılından günümüze gerçekleştirilen ve bu yıl 9. kez düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri tarafından her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeler belirlemektedir. İş ve günlük hayatımızda her geçen gün çok daha önemli bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak, Altın Örümcek Web Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride web sitelerini ödüllendirmektedir. 9. Altın Örümcek Web Ödüllerinde her kategoride finale kalan siteler arasında, jüri değerlendirmeleri ile belirlenen ödül sahiplerinin yanında sadece halk oyları ile belirlenen Halkın Favorileri de seçilmiştir.
Bu sene AVM kategorisinde halkın favorisi seçilen Autopia Projesi, sektörüne sağladığı farklı bakış açısının yanı sıra açılış tarihi öncesinde kazandığı farklı içeriklere sahip ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmanın mutluluğunu yaşıyor.

İletişim

Namık Kemal Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:1 34513

Telefon: 0212 853 33 13

www.autopia.com.tr

info@autopia.com.tr

Özellikler

Esenyurt - İstanbul
Autopia