CornerParkTownBazar

Çekmeköy - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,4,5
  • Salon: 1,2

İstanbul’da yeni bir yaşam kültürü yeşeriyor!  Şehrin yorucu temposunu unutun. Eşsiz CornerPark mimarisiyle, hayallerini kurduğunuz evi sevdiklerinizle, güven içinde ve keyifle paylaşın…  Doğayla barışık, yeni bir hayata CornerPark’ta adım atın… Fitness center’lar, basket sahası, kapalı ve açık yüzme havuzları ile zengin aktivite imkanlarına sahip olun… Çocuk parkında çocuklarınız oyuna doysun… Kafeler, açık alanlar ve dinlenme alanlarında doğanın tadını çıkarın… CornerPark ile İstanbul’da yeni bir yaşam kültürünü keşfedin!

 

İstanbul’da bir eviniz olsa… Şehrin karmaşasından uzak olsa… Ama tüm beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan her türlü konfor olsa… Bu dünya CornerTown ile İstanbul’un Anadolu yakasında kuruluyor. Hem de İstanbul’un baş köşesinde!

 

CornerBazaar 32 seçkin markaya ev sahipliği yapacak, birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz özel bir alışveriş merkezi… CornerBazaar’ın keyifli ve renkli bir atmosferinde ailenizle ve arkadaşlarınızla oldukça keyifli saatler geçireceksiniz. Özel bir alışveriş keyfi yaşamak için sizde CornerBazaar’ı bekleyin

İletişim
Şİle Yolu Üzeri No:2/D Taşdelen

Telefon: 0216 484 66 40

Telefon 2: 0216 484 66 41
Faks: 0216 484 66 42

Çekmeköy - İstanbul
CornerParkTownBazar