Dumankaya Horizon

Kartal - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,4
  • Salon: 1
Dumankaya Horizon Projesi, kentsel yenileme ve ayrıcalıklı alanlar yaratma konusunda uzman, ünlü mimar Adnan Kazmaoğlu’nun tasarımı olan, yumuşak hatları ile diğer tüm yapılardan sıyrılan ve Anadolu Yakası’nın en güzel yerinde; Adalar’ın tam karşısında planlanan çok özel bir projedir.
Dumankaya Horizon’ı İstanbul’un en değerli rezidanslarından biri yapan temel faktör, elbette projenin kusursuz konumudur. Horizon Anadolu Yakası’nın prestij hattı olan Sahil Yolu’nda, denize sıfır bir lokasyonda yer almaktadır. Fenerbahçe’den Pendik’e kadar uzanan tüm sahil şeridinin en yeni statü noktası olan Dumankaya Horizon, 109 rezidans, 34 ev-ofis ve 35 ticari üniteden oluşan bir ayrıcalıklar mekanıdır.
Proje Konumu: Dumankaya Horizon Projesi çevresel gelişimine baktığımızda, ilk sırada, projeye ulaşılabilir mesafede bulunan Adalet Sarayı’ndan bahsedilebilir. Kartal Adalet Sarayı bünyesinde; Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye-Kartal-Pendik-Tuzla-Sultanbeyli vb. adliyeler bir arada yer alacaktır. Günlük 100.000 kişinin ziyarette bulunacağı ön görülmektedir ve binlerce kişiye istihdam sağlayacak ve çevre gelişimine büyük katkısı bulunacak bir çekim merkezidir. Ayrıca çevrede çok sayıda hastane, üniversite, otel, kültür merkezi, yat limanı, tersane bulunmaktadır. artal, Tarihi Akfırat’ta bulunan Sabiha Gökçen Uluslar Arası Havalimanı’na 15 dk. uzaklıktadır.
Kartal`dan Adalar ilçesine vapur, Yalova iline de deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü`ne giden otoban ve E5 karayolu da Kartal`dan geçer. Kadıköy-Kartal arası uzanan Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arası sahil yolu Kartal`daki diğer karayolu ulaşım seçenekleridir. Kadıköy-Kartal Metro sistemi 21.5 km ile İstanbul`un en uzun metrosudur.

 

Kartal Kordonboyu Mah. Çilek Sok. No:1 Kartal Sahil T. 444 7 222

horizon@dumankaya.com

Kartal - İstanbul
Dumankaya Horizon