Eagle Park Evleri

Kartal - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,4
  • Salon: 1
Şehrin merkezinde, 4 MEVSİM PARK HAVASI almaya ne dersiniz?
Yüksek kaliteli bir yaşam sürmek isteyenlerin buluşma adresi EaglePark, ASE Yapı imzasıyla huzurlarınızda. %80′i yeşil alandan oluşan, 9000 m2′lik arazi üzerine kurulu EaglePark, Atalar Kartal’da. 13 ayrı tipte, toplam 152 daireden oluşan 7 blokun kapıları sizler için AÇILIDI, İSKÂN ALINDI YAŞAM BAŞLADI.
EaglePark’ın zengin dünyasında; konfor, güvenlik, sağlık ve mutlulukla dolu yeni bir yaşam başladı. Şehrin hareketli yaşamına huzur katan fark, EaglePark’ ta sınırlı sayıda kalan daireler sizleri bekliyor.
EaglePark’ın yemyeşil dünyasında günler keyifli başlar. Farklı büyüklük ve tarzda dizayn edilmiş tüm dairelerin kapıları mutluluğa açılır. Mimari birer harika olan 7 blokta neşeli aileler yaşar. Marmaray’ın çok yakınında yer alan EaglePark’ tan şehrin her yerine rahatlıkla ulaşılır. 7 gün 24 saat boyunca konforlu ve güvenli bir yaşam sürülür.
EaglePark’ta geçen her gün, dolu dolu yaşamaya değer…
EaglePark’ta güne başlamak…
Günaydın! Sımsıcak yatağınızdan kalkma vakti! Aslında 10 dakika daha uyuyabilirsiniz. Çünkü siz EaglePark’ta yaşıyorsunuz. Kartal Atalar’ da Marmaray’a çok yakın bir konumda bulunan EaglePark’tan minibüs yoluna yürüyerek 1 dakikada, sahil yoluna ise 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Eğer bugün canınız yürümek istemiyorsa, arabanızla 10 dakikada Bostancı Merkez 5 dakikada Kartal Merkez’desiniz. İş yerinizde siz hariç herkes yorgun görünüyor, sizin enerjiniz yerinde. Çünkü %80′i yeşil alan olan EaglePark’ta uyandınız ve işe yetişme stresi yaşamayan şanslı azınlık içindesiniz!
EaglePark’ta Bayanların gün boyu süren keyfi
Eşiniz işe giderken, gülümseyerek el sallıyor ve minik bebeğinizle birlikte pencerenizden görünen renkli EaglePark dünyasını seyre dalıyorsunuz. Formunuzu korumak için Fitness Center’da düzenli sporunuzu yapıyor, sauna, buhar odası ve sonrasında aldığınız duşla bedeninizi dinlen-diriyorsunuz. Bugünün ödülü olan rahatlatıcı bir masajın ardından 5 çayı için arkadaşlarınızla EaglePark’ın kafeteryasında buluşuyorsunuz. Çocuklarınız yeşil alanda güvenle oynarken, siz sohbetin keyfini çıkarıyorsunuz. Bu aslında özel bir gün değil, EaglePark kadını için sıradan bir gün!
EaglePark’a Dönüş
Bir iş gününün daha sonu geldi. Bir an evvel evinize girmek istiyorsunuz. Endişelenmeyin, park yeri aramanıza gerek yok. Çünkü kapalı otoparktaki yeriniz sizi bekliyor. Eşiniz de arabasını kendi yerine çoktan park etmiş. Yüzünüz gülüyor, sizden önce eve gelmiş! Yağmur başladı ama şemsiyenizi arabada bırakın. Hemen asansöre binip doğruca kendi katınıza çıkabilirsiniz. Eaglewash ‘ı arayıp aracınızın temizlenmesini ister sabaha tertemiz binebilirsiniz. Alış-veriş için zaman kaybetmenize gerek yok Eagle Bakkal’ı arayın getirsin.
Artık evinizdesiniz. Bütün gün bu anın gelmesini beklemiştiniz. Günün yorgunluğunu atmak için kendinizi banyonuza atabilirsiniz. Rahatlama seansı bitince, yemek zamanı geliyor. EaglePark’taki evlerin mutfaklarında, özel üretim mutfak dolapları ve ankastre ürünler, yemek yapmayı keyfe dönüştürüyor. Yemek yapmak istemiyorsanız Eagle Bistro’ yu arar dilediğiniz yemeği sipariş edip afiyetle yiyebilirsiniz.

İletişim

Kordonboyu Mh.Tekel Cad. No:52/54  Rahmanlar(Atalar) Dragos

Telefon: 0216 517 05 70

Faks: 0216 389 80 93

www.eagleparkevleri.com

info@aseyapi.com

Kartal - İstanbul
Eagle Park Evleri