Elysium Serene Kandilli

Üsküdar - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 3
  • Salon: 1
25 bin  500 metrekarelik bir alanda,  %85’i yeşile ayrılan bir plato üzerinde yer alıyor.
Elysium “Serene”, Kandilli’nin renkleri ile yetinmeyip, çevre düzenlemesi ve su alanları ile yaşamınızı adeta daha çok yeşile, daha çok maviye boyuyor.
Elysium “Serene” Kandilli, 17 konak’ta 136 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Kandilli’nin sağlam zemininde kullandığı en son inşaat teknolojileriyle dayanıklılığı gözetirken, estetikten ödün vermeyen iç ve dış tasarımları ile Boğaziçi sırtlarına çok yakışıyor. Kullanılan uluslar arası standartlardaki iç ve dış yapı malzemeleri ve tüm tedarikçileriyle, lüks konut kategorisinin kalite standartlarını yukarı taşıyor.  “Akıllı Ev” sistem ve donanımları ile doğaya ihanet etmeyen modern bir yaşamın hiç de zor olmadığını gösteriyor.
Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu,  fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları ile günün yorgunluğundan arındırırken, çocuk oyun alanları ile her yaştaki sakinlerini memnun ediyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek bir çok şeyi bir arada sunan kompleks içinde ayrıca mini market ve güzellik salonu da yer alıyor. Öte yandan otopark alanları, güvenlik sistem ve hizmetleri ile önemli altyapı ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılıyor.
Doğa ve konfor bir yanadursun, hayat başladığında ortak yaşam alanlarında kurulacak dostluklar ve yaşanacak nice hikayenin hepsi, kısacası Elysium “Serene”, bize göre  “Kandilli’de yaşamanız için yeni bir neden…”

Üsküdar - İstanbul
Elysium Serene Kandilli