Eston Şehir

Başakşehir - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,4,6
  • Salon: 1

Eston Şehir İstanbul Bahçeşehir’de “yaşam alanlarından sadece bir evden fazlasını” bekleyenler için tasarlandı. Şehir merkezinde doğayla iç içe yepyeni bir hayat, temiz hava, güvenlik ve ulaşım kolaylığı Eston Şehir’de sizi bekliyor.

 

Geniş bahçeli villaları, ikiz dubleks çeşitleri ve en fazla 4 katlı apartman seçenekleri ile Eston Şehir size seçkin, konforlu ve çağdaş bir yaşam sunarken çocuklarınıza da doğadan kopmadan her türlü sosyal imkanı içinde barındıran bir gelecek sağlıyor.

 

303 evden oluşan 1. Kısmın tamamlanmasıyla Eston Şehir sakinlerinin yeşilin içindeki ayrıcalıklı hayatı başladı. Bahçeşehir’in en büyük bahçeli ev projesi olan Eston Şehir’de, 3.ve 4. Kısımların satışları tamamlandı. 2. ve 5. Kısımların satışları ise halen devam ediyor.

 

Kendi içinde bağımsız yönetime sahip güvenli sitelerden oluşan Eston Şehir, geniş bahçeleri, her ayrıntısı özenle düşünülmüş zevkli dizaynı, çağdaş şehircilik anlayışı ile gerçekleştirilmiş planlaması, TEM ve E5 otoyollarına bağlantısı, TEM Avcılar ve Ispartakule çıkışlarına 5 km, Atatürk Havaalanı’na 20 dakikalık uzaklığıve büyük alışveriş merkezleriyle sosyal tesislere yakınlığı ile ESTON’un çağdaş bir yaşama ve herşeyden önce insana duyduğu saygının en büyük göstergesi…

Özellikler

Başakşehir - İstanbul
Eston Şehir