Güneşli Residence

Bağcılar - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,5
  • Salon: 1

YAŞAM STANDARTLARINIZ DEĞİŞİYOR

 

4.520 m2 arsa üzerinde planlanmış, giriş + 18 katlı tek blokta 158 seçkin daireden oluşan Güneşli Express Residence’ta düşlerinizin de ötesinde konforlu ve elit bir yaşam sizi bekliyor.. İnce ayrıntılarla süslenmiş olan iki tip stüdyo 1+0, beş tip 1+1 – iki tip 1+1,5 Garden, tek tip 2+1  ve üç tip 3+1 dubleks penthouse seçenekleriyle tüm daireler hayatınıza ayrı bir renk ve kalite katacak..

 

%85’lik bölümü açık ve yeşil alandan oluşan Projede; iç bahçeden Türk hamamına, fitness clubtan garden cafeye, açık havuzdan saunaya yaşamı keyifli kılacak birçok sosyal aktivite Güneşli Express Residence’ın seçkin sahiplerinin hizmetinde olacak.

 

İSTANBUL’UN “YENİ MASLAK” ve “YENİ BÜYÜKDERE CADDESİ” DOĞUYOR…

 

GÜNEŞLİ… Son yıllarda geçirdiği şehirleşme süreci ve yenilenen çehresiyle İstanbul’un batı yakasında kente yeni bir soluk kazandıran, İstanbul’un yeni çekim merkezi..

 

Geçmişten gelen sanayi tesislerinin işlevlerini yitirmesi ve yapılan imar değişiklikleriyle, ağırlıklı olarak  “Prestij + Hizmet Alanı” imarına sahip Güneşli’de son yıllarda büyük inşaat firmalarının farklı segmentlerde ürettikleri nitelikli konut ve residence projeleriyle bölge mimarisi yeniden şekilleniyor.

 

Basın Ekspres Yolu ile Mahmutbey Köprüsü arasında kalan bölümün Merkezi İş Alanı (MİA) olarak ilan edilmesiyle birlikte, bölgede ticari yatırımlar da artarak çok katlı modern plazalar, ofis blokları yükselmeye başlamış ve bölge “yeni bir Maslak” ve “yeni bir Büyükdere Caddesi” olarak anılmaya başlamıştır.

 

İSTOÇ, Masko, İkitelli Organize Sanayi, Matbaacılar Sitesi, Marmara Sanayi Sitesi, Tekstilkent, Giyimkent, Kuyumcukent, Dünya Ticaret Merkezi gibi ticari siteler ile büyük medya gruplarının bölgede konumlanmış olması, bölgenin nitelikli ticari yapılaşma açısından da gelişimini desteklemektedir..

 

Güneşli’nin Avrupa’nın en önemli havalimanlarından biri olan Atatürk Hava Limanı’na yakınlığı ve Basın Ekspres Yoluyla ulaşım kolaylığı, bölge değerini artıran en önemli özelliklerden biridir..

 

CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi gibi ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan fuar alanları ve ayrıca sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin sembol projelerinden biri haline gelecek olan ve 500 bin metrekare üzerine kurulacak yerli Disneyland niteliğindeki projede alışveriş merkezi, otel, kongre merkezi, hastane gibi tesisleri de TemaPark’ın bölgeye yakın olması, Güneşli bölgesine sosyal ve kültürel anlamda da canlılık katmaktadır..

 

Bölgedeki büyük ölçekli iş merkezleri ile sanayi sitelerinin yurt içi – yurt dışından gelen ziyaretçilerinin ve çalışanlarının konaklayabileceği başta Holiday Inn İstanbul Airport, Courtyard Istanbul International Airport olmak üzere büyük otellerin bölgede konumlanmaya başlamasıyla, Güneşli konaklama ihtiyacına da yeterli hizmeti verebilmektedir…

 

Güneşli ve Basın Ekspres civarında konumlanan, bölge halkının ve çalışanların her türlü ihtiyacına hizmet verebilecek kapasitedeki 212 AVM, Deposite Outlet, Starcity Outlet, Metro Gross Market gibi dev alışveriş merkezleriyle alışveriş ihtiyacını da sorun olmaktan çıkmıştır.

 

Ayrıca yakın konumda İstanbul Kültür Üniversitesi, Kemerburgaz Üniversitesi, Kanuni Sultan Süleyman Devlet Hastanesi, Medipol Üniversitesi Hastanesi gibi sağlık ve eğitim kurumlarının da bulunması, bölgenin eğitim ve sağlık yönünden yaşamsal ihtiyaçları yüksek oranda karşıladığının en önemli göstergesidir.

 

GELECEĞİNİZİN DEĞERİNİ BİLİN

 

Atatürk Havalimanı ve E-5 karayolunu TEM’e bağlayan ve son yıllarda yakın çevresindeki gelişmeler sonucunda “Prestij Yolu” olarak anılan Basın Ekspres Yolu’nun hemen yanı başında yer alan Güneşli Express Residence, karayolu, havayolu ve Başakşehir – Kirazlı – Olimpiyatköy arasında hizmet verecek metro hattının da yakınında yer aldığından kolay ulaşılabilir bir lokasyondadır.

 

Mahmutbey gişelere 4 dk, Basın Ekspres Yolu’na 2 dk, TEM’e 2 dk, E-5′e 6 dk, Atatürk Havalimanı’na 10 dk mesafede bulunan Güneşli Exspress Residence’ta yaşarken ulaşım sorununu tamamen hayatınızdan çıkaracaksınız..

 

Güneşli bölgesindeki büyük ölçekli hatırı sayılır iş yerleri, plazalar ve ticari sitelerde çalışan orta ve üst düzey yöneticiler ile işyeri sahiplerinin, işyerlerine yakın huzurlu, konforlu, kalite standartları yüksek projeleri tercih etmesi, Güneşli Exspress Residence’ı geleceğe dönük kazançlı bir yatırım aracı haline getirmektedir…

 

Ayrıca, son dönemlerde Güneşli ve Basın Ekspres Yolu çevresinde nitelikli konut projelerinin artmasıyla birlikte, bölge halkının da profili değişmiş ve bölgenin sosyo ekonomik yönden güçlü, kaliteli yaşamı seven kişilerce tercih edilmesini sağlamıştır…

 

Güneşli Express Residence, lokasyon değeri, modern ve estetik dış cephe mimarisi, konforlu daireleri ve sosyal yaşama dair her yönüyle geleceğinize yapabileceğiniz en doğru yatırım kararıdır…

 

SOSYAL AKTİVİTELER

Serinliği Kucaklayın (Açık Havuz)

 

Güneşle Buluşma Vakti.. (Güneşlenme Terasları)

 

Sağlık, Zindelik ve Güzellik! (Fitness Club)

 

Derin Bir Nefes Alın (Garden Cafe)

 

Enerji Deposu (Vitamin Bar)

 

Huzuru Yudumlayın (İç Bahçe)

 

Sıcak Bir Atmosfer (Sauna)

 

Bir Tatlı Huzur (Türk Hamamı)

 

Şimdi Gevşeme Zamanı (Dinlenme Odası)

İletişim
Mahmutbey Mh. (Kemerburgaz Üniversite Mevkii) Özlem Sk. No:11  Güneşli – Bağcılar
Telefon: 0212 445 05 05
Faks: 0212 445 05 10

 

Bağcılar - İstanbul
Güneşli Residence