Kıyıköy Evleri

Lüleburgaz - Kırklareli

Fiyat için arayınız
  • Oda: 3,4
  • Salon: 1

Kıyıköy Haftasonu Evleri’nde en modern dairenin konforu, doğal bir güzellikle birleştirildi. Evleri projelendirirken mimarlarımızın aklında olan şey, geniş yaşam alanları yaratmanın yanı sıra gizli donanımlarla insanı dinlendirecek fonksiyonelliğe ulaşmaktı. Kıyıköy Evleri, hafif çelik konstrüksiyon olarak adlandırılan teknikle yapıldı. Dış cepheleri ise ahşap kaplanıyor, çatılar shingle kaplı ve geniş pencereleri eşsiz orman manzarasını kucaklıyor.

Habitata uyum sağlayan, duvarlarla değil, doğayla çevrili bu mükemmel evler, 10 dönüm arsa üzerinde, 9 adet olmak üzere inşa ediliyor.

143m2’den 188m2’ye yaşam alanı seçeneği sunan, galerili salon tavanları 6.5 metre yükseklikte olan, şömineli evler, İstanbul konutlarında sahip olamayacağınız başka bir artıya daha sahip: 650m2’den 1,100m2’ye kadar bahçe.

İçinde dostlarınızı ağırlayacağınız, birikte eğlenip, paylaşıp hayatın tadına varacağınız, çocuklarınız için ayrıca bir oyun alanı bile kurabileceğiniz büyüklükteki bu bahçeler, peysaj düzenlemesine uygun zeminlere de sahip. Yani, bahçenizi cennetten bir köşe haline getirmeniz için tüm şartlar elverişli.

İletişim

Kıyıköy Lüleburgaz/Kırklareli

Telefon: 0212 343 90 11

Faks: 0212 343 90 12

www.kiyikoyevleri.com

info@kiyikoyevleri.com

Lüleburgaz - Kırklareli
Kıyıköy Evleri