Liva İstanbul

Sultanbeyli - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,4,
  • Salon: 1
Sinpaş Yapı, İstanbul’daki yeni projesi ‘Liva İstanbul’da yer alacak Liva Hobi Akademisi ile eğitim ve sosyal yaşamda bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.
Liva İstanbul’un içerisinde yer alacak olan Liva Hobi Akademisi, çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise arkadaşlarıyla boş zamanlarını keyifle geçirebileceği bir sosyal alan olarak konumlanıyor. Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği Hobi Akademisi’nde hem yetişkinler hem de genç Liva sakinleri için yabancı dil eğitimleri, resim ve Özgür şef ve ekibi ile yemek kursları verilecek.
Sosyal alanlar açısından alışılagelmişin dışına çıkan Liva İstanbul’un satış ofisinde ise aileleri ziyaretleri süresince çocuklarını bir pedagog eşliğinde bırakabilecekleri bir çocuk oyun alanı bulunuyor. Satış ofisine gelen çocuklar pedagog eşliğinde yetenek ve becerilerini keşfederken büyükler de unutulmuyor, ziyaretçileri projenin detaylarını öğrenmenin yanı sıra satış ofisinde hazırlanan leziz ikramlar ve keyifli piyano tınıları bekliyor. Liva Hobi Akademisi’nde aileleri bekleyen keyifli saatler bu etkinliklerle satış ofisinde kısa süreli de olsa ziyaretçilere hissettiriliyor.

Özellikler

Sultanbeyli - İstanbul
Liva İstanbul