Modakent

Çekmeköy - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3
  • Salon: 1
Karmaşaya yer vermeyen rekabetçi fiyatlarŞerefiye farkını neredeyse tamamen ortadan kaldıran Modakent, Çekmeköy projesinde olduğu gibi bundan sonraki projelerinde de sabit fiyat politikasıyla emlak sektörüne şeffaflık getiriyor. Bölgedeki emsal projelere kıyasla çok daha uygun bir fiyat politikası izleyen Modakent çok cazip m2 brim fiyatı belirlemiş durumda. Alacağı daire tipine karar veren tüketicinin tek yapması gereken m2 birim fiyatını alacağı dairenin m2‘si ile çarpmak.  Kentsel dönüşümde tamamen yeni bir moda yaratma düşüncesiyle yola çıkan Modakent yeni projesi için emlak sektörünün yükselen değeri Çekmeköy’ü tercih etti. 7 bloktan oluşan 227 konutluk Modakent-Çekmeköy projesi konumu, mimarisi, yüzme havuzu, yürüme yolları, oyun parkı, otopark alanı, çevre düzenlemesi ve hayatı kolaylaştıran diğer ayrıntılarıyla sadece bir yaşam alanı sunmakla kalmıyor aynı zamanda cazip m2 brim fiyatıyla yaşam biçimi vaat ediyor.Modakent birbirinden ayrıcalıklı projeleriyle İstanbul’un kentsel dönüşüm sürecinde fark yaratmayı hedefliyor. Modakent hayata geçireceği projelerde ev sahiplerine sadece birer yaşam alanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda birer yaşam tarzı da sunuyor. Yaratıcı çözümler üretmekle yetinmeyen Modakent kaliteden ödün vermeden, alanında uzman isimlerle çalışarak kentsel dönüşümde yeni bir moda yaratma iddiasında.
12.000 m2 alana kurulu 7 Blok, 227 konutModakent-Çekmeköy, İstanbul-Şile yolu üzerinde bulunan Çekmeköy-Taşdelen mevkiindeki 12.000 m2 alan üzerine kurulmuş durumda. İstanbul-Şile yoluna sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunan proje 35.000 m2 inşaat alanına sahip ve bulunduğu çevrenin çehresini değiştirecek özelliklerle öne çıkıyor. Modakent-Çekmeköy, her biri havuzun da bulunduğu avluya bakan 7 blokluk 227 konuttan oluşuyor. Her biri 10 katlı bloklarda 4 farklı daire tipi söz konusu. 72m2 1+1, 119 m2 2+1, 139 m2 3+1 ve 127 ile 241 m2 arasında değişen bahçe dubleksleri farklı kullanıcı tipi ve bütçelere çeşitli alternatifler sunuyor.
5.300 m2 çevre düzenlemesi, 3.500 m2 otopark alanıSadece bir yaşam alanı sunmakla kalmayan ve bir yaşam biçimi vaat eden Modakent-Çekmeköy projesinin 12.000 m2‘lik arazisinin 5.300 m2‘si çevre düzenlemesi olarak ayrılmış durumda. Söz konusu çevre düzenlemesinde “U” biçiminde konumlandırılan 7 adet bloğun ortasında 200 m2‘lik açık yüzme havuzu ve 12 m2‘lik çocuk yüzme havuzu yer alıyor. Yürüme yollarının yanı sıra bank ve kamelyalarla süslenen yeşil alanlar dışında ayrıca 200 m2 büyüklüğünde kauçuk zeminli bir oyun alanı da yer alıyor. Ayrıca havuz, oyun parkı ve yeşil alan gibi ortak alanların altı 3.500 m2‘lik otopark alanı olarak ayrılmış durumda.

İletişim

Cumhuriyet Mah. Demokrasi cd. Gülnar Sk. No:4

Telefon: 0216 484 04 84

www.modakent.com

info@modakent.com

Özellikler

Çekmeköy - İstanbul
Modakent