Ottomare Suites

Bakırköy - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 2,4
  • Salon: 1
Ottomare Suits, İstanbul’un en güzel noktalarından birinde, denizden karaya yaklaşanları adeta bir Deniz feneri formuyla karşılayan etkileyici bir Mimari yapıya sahip. Kesintisiz Deniz manzarasına karşı, lavanta çiçeklerinin kullanıldığı jakuzili kat bahçeleri, lüks Otel hizmetleri, Türkiye’de bir ilk olan ve projeye özel tasarlanan deniz limuzini hizmeti, ayrıcalıklı sosyal donatıları ve seçkin markaların yer alacağı alışveriş alanıyla Ottomare Suites projesi, İstanbul’un kalbinde prestijli ve seçkin bir yaşam sunuyor.
Bölgede proje öncesinde yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan hem oturum hem de yatırım amaçlı tercihler doğrultusunda Mimari çalışmalar sonrasında 56 farklı plan tipi oluşturuldu.
Projenin en güçlü özelliklerinden biri de bu 56 farklı plan tipinde yer alan suitlerin tüm odalarının denizi görmesi. Salon, yatak odası veya mutfak nereden bakılırsa bakılsın kesintisiz Marmara Denizi’nin manzarasını görmek mümkün. Ayrıca bu suitler canlı Bitki örtüsünün kullanıldığı ve 7 metre kareden 96 metre kareye kadar ulaşan farklı büyüklüklere sahip kat bahçeleri ile de dikkat çekiyor.

İletişim

Bakırköy Sahil Yolu, No:225

Telefon: 444 19 74

Faks: 0212 665 80 59

www.ottomare.com.tr

info@sinpasgyo.com

Bakırköy - İstanbul
Ottomare Suites