Ovalbahçe Sitesi

Sancaktepe - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1
  • Salon: 1
Kentsel dönüşüm projesinin gün geçtikçe yıldızı parlayan ve önemli arteri olan, Sarıgazi Esenşehir bölgesinde 14.700 metrekare arazi üzerinde 264 daire 1 dükkandan oluşmaktadır.

       Huzurlu ve güvenli bir ortam yaşamanız için 24 saat profesyonel güvenlik,kapalı otopark, Çocuklarınızın gelişimi için oyun alanları-etüd merkezi, Sağlıklı ve zinde bir yaşam için kapalı yüzme havuzu, sauna,fitness,tenis ve basket kortu, masa tenisi, satranç, yürüyüş-koşu-bisiklet parkurları, Günlük alış-verişleriniz için mini market, Komşuluk ilişkileriniz ve dost sohbetleriniz için cafeteryanız, havuz cafe, seyir terasınız, süs havuzları ve göletler…
HUZUR VE GÜVEN DOLU BİR YAŞAM BAHÇESİ !!!

Ovalbahçe,  Özkartallar Şirketler Grubu tarafından  Yapılmakta olup  2010 haziran sonu teslim edilecektir. 14.700m2 Arazi Üzerine Kurulan Projemizde Toplam 36.000m2 inşaat alanı, 24 Blok 264 Daire ve 1 Dükkandan oluşmaktadır.

Kentsel Dönüşüm Projesinin Önemli Arterlerinden Olan Sancaktepe “Eski Adıyla Sarıgazi” Bölgesinde bulunan Ovalbahçe daire sahiplerine Site Girişinden, bahçelerine ve Mimarisine  Kadar Özgün, Yalın Ve Tutarlı bir konsept sunmaktadır.

İletişim

Esenşehir-Sarıgazi-Sancaktepe-İstanbul

Telefon: 0216 622 12 85

ovalbahce.org

kartal@ozkartallar.com.tr

Sancaktepe - İstanbul
Ovalbahçe Sitesi