Propa Aura Residence

Kartal - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3
  • Salon: 1

Zemin olarak depreme dayanıklı bir bölge olan Kartal’da konumlanan proje, üstün ve modern mimari tasarımla hayata geçiriliyor. Denize kuş uçuşu 3 Bin Metre mesafede bulunun projede, 3. Kattan itibaren tüm dairelerde panoramik manzara sunuyor. Modern ve estetik bir mimariye sahip olan projede, tüm daireler güney cepheye bakıyor.

Projenin sosyal tesisleri sadece site sakinlerinin ve misafirlerinin kullanımına açık. Proje, karayolunun yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede olması ve Kartal, Pendik, Maltepe Denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde, alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada konumlanıyor.

Formula 1 pistine de yakın olan projenin çevresi alışveriş merkezleri ile donatilmiş durumda, Maltepe Carrefoursa, Kartal M1 Tepe, Praktiker ve Real, Grandhaus, Pendik Park outlet Alışveriş Merkezlerine çok yakın olan proje, Viaport Outlet, Neomarin ve Pendorya alışveriş merkezlerine de 10 dakika mesafede, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına tamamıyla hakim yapısıyla benzeri az bulunur bu projenin üç cephesinden de yol geçiyor.

 

İletişim

Soğanlık Mah. Pegagaz Sok. No: 4

 

Telefon: 0216 671 19 21

Faks: 0216 671 19 22

 

www.propaaura.com

info@propaaura.com

Kartal - İstanbul
Propa Aura Residence