Royal Garden Residence

Esenyurt - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3
  • Salon: 1
Royal Garden Residence,İstanbul’un  gayrimenkul yatırımları açısından en çok kazandıran ve hızla gelişen  bölgelerinden Beylikdüzü’nün en merkezi noktasında, Yıldız Konut İnşaat güvencesiyle yükseliyor. Kent Merkezinde doğayla iç içe, bol yeşil alan ve zengin sosyal donatıları ile Royal Garden Residence; kent yaşamında doğaya açılan ayrıcalıklı bir kapı.

Ayrıcalıklı donatıları ve her kesimden ulaşılabilir konut fiyatları ile de  kendinden söz ettiren Royal Garden Residence; sahip olduğu merkezi konumu nedeniyle de çok kısa sürede yatırımcısına yüzde 30’la varan prim  sağlama avantajı da sunuyor.

Geniş kaldırımların, düzenli altyapıya sahip cadde ve düzgün yolların  sizi rahat bir şekilde ulaştırdığı Royal  Garden Residence projesinden, konut almak da,projenin sahip olduğu kolay ulaşım olanakları kadar kolay ve ulaşılabilir rakamlardan oluşuyor.  bin 425 m2  alan üzerine bina edilen proje 294 konuttan ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Huzurlu ve mutlu bir yaşam için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü proje’de yeliş alan oranı yüzde 70 olarak planlandı.

Royal Garden Residence; sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri, özenli çevre düzenlemesi ve  sosyal donatıları ile kentin karmaşasından uzak,  doğal bir yaşam alanı vaad ediyor. Sahip olduğu konum nedeniyle; metrobüsten avm’lere, hastaneden  üniversiteye kadar her yere çok yakın bir mesafede yer alıyor. Kapalı otopork, spor salonu, süs havuzları, yüzme havuzları, fitness, türk hamamı, cafe, restouran, bisiklet parkuru, kameriyeler, TV odası, oyun salonu ve 7/24 kameralı güvenlik hizmeti sunulan Royal Garden Residence projesinde, 5 adet mağaza, her daireye 3’lü ankastre seti ve otoparktan daire kapısına kadar  asansörle ulaşma imkanı mevcut.

Esenyurt - İstanbul
Royal Garden Residence