Seaview Regency

Bodrum - Muğla

Fiyat için arayınız
  • Oda: 3,4
  • Salon: 1

Gündoğan: Bodrum yarımadasının hala sakinliğini ve doğallığını koruyan gizemli köşelerinden biridir. Küçükbük koyuna hakim, deniz ve dağ manzaralı villalarımız size zengin bir kültürel doku içinde huzur ve dinginliği yaşama fırsatı sunacaktır. Her daim esen meltem denizin yosun tadını ve narenciye kokusunu odalarınıza taşıyacaktır.

Kapalı site içindeki Seaview Regency Prestige villalarının önü kapanmaz manzaralıdır. Villalarımızın önünde sit alanı olarak belirlenmiş geniş bir tarihi mekan ve mandalina bahçeleri bulunmaktadır. Yamaçta kurulu site bir taraftan Küçükbük koyuna bakarken, bir taraftan da yapılanmaya açılmamış yalçın dağlara hakimdir.

Küçükbük koyu yürüme mesafesinde beş dakikada ulaşilabilecek harika bir koydur. Koyda birkaç küçük kafe ve restoran ile herkesin kullanımına açık muhteşem kuma sahip plaj bulunmaktadır. Ayrıca koyda küçük tahta iskeleler denize uzanmakta, yaz keyfinize farklı bir tad getirmektedir.

Geleneksel Bodrum taş işçiliğinden izler taşıyan beyaz duvarlı villalarımızın her biri büyüleyici deniz ve dağ manzarasına sahiptir. Sizlere küçük bir uyarımız var! 2 katlı bağımsız ve tripleks ikiz villa tiplerimizin seçiminde zorlanacaksınız. En iyi malzeme i

İletişim
Gündoğan

Telefon: 0252 363 98 84

le yapılan villalarımızdaki özgünlük ve karakter sizleri kararsızlık içierisinde bırakacaktır.

Bodrum - Muğla
Seaview Regency