Sirius Town

Kundu - Antalya

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3
  • Salon: 1
Toplam 25 bin m2’lik bir arsa üzerine kurulu olan Sirius Town’da, toplam 42 bin m2’lik inşaat alanının 8000 m2’lik bölümü oturum alanı olarak kullanılıyor.
Sizin ve sevdiklerinizin gönül rahatlığıyla dolu bir hayat sürmesi için, 24 saat güvenlik hizmetimiz bulunuyor. Hiçbir soru işaretine yer bırakmayan sistemimiz sayesinde, siz rahat rahat yaşıyorsunuz, güven her zamanki gibi bizim işimiz oluyor. Ayrıca resepsiyon girişi ve güvenlik parkuru hizmetlerimiz de, huzurunuzun emrinde…
Sirius Town sakinlerine özel taksi durağı ile rent-a-car merkezinin yanı sıra, kapalı ve açık otopark alanları bir diğer ayrıcalığınız olarak mevcut.
Sirius Town’da sosyal yaşantıya da her şey kadar önem verdik. 13 bin m2’lik bir alana kurulu olan spor tesislerimizde havuz keyfinden yeşilliklerle bezeli gezinti alanlarına, tenis kortlarından basketbol, voleybol ve mini futbol sahalarına kadar sağlıklı bir ömür için gereken hiçbir detayı unutmadık.
Vaziyet planında arsanın arka bölümünde bulunan kontrollü tek girişten açık ve kapalı otoparka ulaşılabiliyor. Binanın girişleri de buradan yapılıyor. Yüzme havuzu ve ticari üniteler ön tarafta, sosyal aktivite mekânları ise bodrum katta düşünüldü.
Sirius Town’da yaşam kalitenizden taviz vermeden, yüksek standartlarınızı korumanız ve hatta daha da iyileştirmeniz için bol bol imkan bulacaksınız.
Kişisel bakımınız için Spa, merkezi sauna, hamam, güzellik salonu, kuaför, masaj salonları, buhar odası gibi oldukça geniş bir yelpazede seçenekler sizi bekliyor.
Damak zevkine düşkün olanlar için, pastane, nargile kafe, pizza ve makarna gibi İtalyan mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu lüks restoranların kapıları sonuna kadar açık…

İletişim

Liman Mh. 46 Sk. Pınarlar Plaza. F Blok No:7/A – Konyaaltı

Telefon: 0242 228 14 34

Telefon 2: 0242 259 63 63

Faks: 0242 228 49 08

GSM: 0533 922 49 93

www.siriustown.com

info@siriustown.com

Kundu - Antalya
Sirius Town