Toskana Vadisi

Büyükçekmece - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 5
  • Salon: 1

HAYALİNİZ HAYATINIZ OLUYOR
Dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketi EMAAR, tüm vizyonunu ve uzmanlığını Türkiye’nin güzel geleceğinde yer alacak ilk projesi Toskana Vadisi ile İstanbul’a, doğayla modern hayatın kaynaştığı kusursuz bir yaşama taşıdı…
İlk fazı tamamlanan ve sakinlerinin eşsiz bir yaşam sürdüğü Toskana Vadisi’nde, şehrin konforunu doğayla birleştiren, Akdeniz havasını İstanbul’a getiren bir yaşam yarattıldı.
Akdenizli bir solukla nefeslenen masalsı bir hayat…
İstanbul’un en çarpıcı ve seçkin yerleşimlerinden birinde yaklaşık 2 milyon m2’lik bir alana yayılan arazide; tertemiz bir hava, ılıman iklim, deniz ve göl manzarasına sahip, dünya standartlarına göre tasarlanmış villanızda yaşarken kazanacaksınız.
Çocuklarınız, tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış kusursuz bir dünyada büyüyecekler. Bölgede yanıbaşınızdaki 1500 dönümlük binicilik merkezinde ata binebilir, doğa sporları yapabilirsiniz.
Toskana Vadisi’nde spor klübünüzde fitness, aerobik, yoga ve pilates yaparken; açık ve kapalı havuzlarda yüzerken, teniz basketbol ya da squash oynarken hem keyifli vakit geçirecek hem de sağlıklı, zinde bir yaşam süreceksiniz.
Alışverişten restorana ihtiyaçlarınız olan herşeyi, farklı lezzetleri yani hayatın tüm renklerini yanı başınızdaki Toskana Çarşı’da bulacaksınız.
Lokasyon: Büyükçekmece
Proje Sahibi: Emaar Türkiye
Proje Mimarı: JZMK – California / AE Mimarlık – İstanbul
Arazi Alanı: 1.700.000 m2
Ortak Alanlar ve Bahçeler Toplamı: 1.274.000 m2
Toplam Konut Adedi: 524
Konut Tipleri: 12 farklı tip
Konut Büyüklükleri: 149 m2 ile 940 m2 arasında değişen alternatifler
Proje Satışa Çıkış Tarihi: Mayıs 2007
İlk Faz Teslim Tarihi: 2009 yılının ikinci çeyreği

Büyükçekmece - İstanbul
Toskana Vadisi