Tufan Likya Park

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3
  • Salon: 1

Modern mimarisi, son teknolojiyle kurulmuş alt yapısı, sosyal donatıları, kalite, güvenlik ve konforu ön planda tutan yaklaşımıyla Tufanlar İnşaat projelerine şimdi bir yenisini daha ekliyor.

 

Fethiye’nin yeni çekim merkezi Taşyaka’da yer alan “TUFAN LİKYA PARK” projesi 5 yıldızlı otel standartlarına sahip, doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam alanı sağlayan, 1+1’den, 4+1’e kadar 4 farklı lüks daire seçeneğinin yer aldığı 68 adet daireden oluşmaktadır.

 

Otel konforunu evinizde yaşamanızı hedefleyen projede; depreme dayanıklı, sağlam zeminler üzerine inşa edilecek ve şehir yaşamının getirdiği yoğunluk ve stresi, yine şehrin içinde çözecek olan Tufanlar İnşaat, sunduğu uygun fiyat ve yüksek kalite standardı ile her kesimden tüketicilere lüksü yaşama olanağı sunuyor.

4.370 m2’lik alan üzerine kurulacak olan projede çocuk oyun alanları, yetişkin yüzme havuzu (180 m2), çocuk yüzme havuzu (20 m2), bahçe içerisinde fitness salonu, çok amaçlı kapalı salon, özel yürüyüş yolları, 1. sınıf peyzaj ve ağaçlandırma çalışması, site girişi kapalı alan lobi resepsiyon, 24 saat güvenlik, yaya giriş-çıkış kontrolü, kapalı devre güvenlik kamera sistemi, intercom sistemi gibi sosyal olanaklar yer almaktadır

İletişim

Taşyaka – Fethiye

Telefon: 0252 612 22 55

Faks: 0252 612 17 94

www.tufanlarinsaat.com

mehmet@tufanproperties.com


Tufan Likya Park