Prestige Konakları

Üsküdar - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3
  • Salon: 1

Prestige farkı

İstanbul’un Boğaziçi’nin ve tarihi yarımadanın efsanevi siluetini en güzel seyredebileceğiniz yer Üsküdar Sultantepe’dir.Üsküdar Prestige Konakları,Sultantepe’nin en nadide arsalarından birinde yer alıyor.

Prestige konforu

Konfor bir bütündür,herşeyin içine nüfuz etmiş olmalıdır.Hayata bakışları ne kadar farklı olursa olsun,konaklarımızda yaşayan herkes aynı memnuniyet duygusunda buluşacaklar.

Prestige güveni

Güven,endişeleri azaltmak için sürekli tedbirler almak değildir.Konaklarımız,huzur ve mutluluğunuzu bugun ve gelecekte,yüksek bir güven duygusu içinde yaşamanız için planlandı.

Prestige kalitesi

Kalite konforun ikiz kardeşi,hatta birbirinin varlık sebebi gibidir.Görünce hemen fark edeceksiniz ama konaklarımızda uyguladığımız yüksek kalite standartlarımızı yıllar geçtikçe daha iyi anlayacaksınız.

Prestige coğrafyası

İster Üsküdar meydanından,ister Boğaziçi köprü bağlantısından,ister Altunizade yolundan ya da bir vapurdan gözünüze kestirin.Nereyi ölçü alırsanız alın bizi elinizle koymuş gibi bulacaksınız.

Üsküdar’a Prestige

Üsküdan son yıllarda,Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve konumu her geçen gün çok daha değerli hale gelen İstanbul’un merkez bağlantı noktalarından biri haline geldi.

İletişim
SULTANTEPE MH, YENİDÜNYA SK NO: 44 ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Telefon: 0216 532 71 11

Faks: 0216 532 71 21

www.prestige.com.tr

info@prestige.com.tr

Özellikler

Üsküdar - İstanbul
Prestige Konakları