Waterfall Loft Residence

Konyaaltı - Antalya

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2
  • Salon: 1
  1.“WATERFALL LOFT RESIDENCE” İNŞAATI ZEMİN ETÜDÜ PROJELENDİRİLMESİ VE KONTROLÜ EGE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ NEZARET VE ONAYINDA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.
  2.RESIDENCE ORTAK KULLANIM ALANLARINDA 28 AYRI AKTİVİTE ALANI  VE 9 TAM  DONANIMLI HİZMET İMKANI SUNAN SEÇKİN BİR PROJEDİR.
  3.RESIDENCE’IN COĞRAFİ KONUMU İTİBARİYLE VADİ HAVA AKIMI İÇERİSİNDE BULUNMASI ANTALYA ŞEHİR MERKEZİNE GÖRE ORMAN SERİNLİĞİ SAĞLAYAN BİR ATMOSFERE SAHİPTİR.
  4.RESIDENCE AİT PEYZAJ VE BAHÇE ALANLARI; SAKİNLERİNE AKDENİZİN DOĞAL DOKUSUNU,GÜNEŞİNİ VE HAVASINI  HİSSETTİRECEK ŞEKİLDE YAPILANDIRILMIŞTIR.
  5.BİNANIN HER ÖGESİ KONUSUNDA DENEYİMLİ VE UZMAN AKADEMİSYENLER TARAFINDAN TASARLANMIŞ VE UYGULANMIŞTIR.
  6.ORTAK KULLANIM ALANLARINDAKİ ELEKTRİK VE SU İHTİYACI DOĞAL KAYNAKLAR KULLANILARAK,RESIDENCE SAKİNLERİNE EK EKONOMİK YÜK OLUŞTURMAYACAK  ŞEKİLDE PLANLANMIŞTIR.
  7.PEYZAJ  ALANLARINDA AKDENİZİN DOĞAL BİTKİ DOKUSU KULLANILARAK ESTETİK BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURACAK ŞEKİLDE PROJELENDİRİLMİŞTİR.
   8.İÇ MİMARİ DEKORASYON ÇALIŞMALARI,STANDART  VE FABRİKASYON NESNELER YERİNE  AKDENİZ’İN DOĞAL MATERYALLERİ  KULLANILARAK PROJELENDİRİLMİŞTİR.
  9.AKILLI BİNA SİSTEMİNİ OLUŞTURAN BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ  DÜNYADA UYGULAMA YÖNÜNDEN KENDİSİNİ KANITLAMIŞ SİSTEMLER DEN  ÖZENLE SEÇİLMİŞTİR.
  10.ANTALYA’DA HİÇBİR PROJEDE GÖRÜLMEYEN ROOF (ÇATI) KAPALI HAVUZU UYGULAMASI YAPILMIŞTIR.
  11.KONSEPT OLARAK ANTALYA BÖLGESİNDE UYGULANMAMIŞ  BİNA İÇİNDE VE DIŞINDA BİRÇOK FARKLI SU ANİMASYONLARI  UYGULAMASI  YAPILARAK ŞELALE KONSEPTİ YARATILMIŞTIR.BU YÖNÜYLE STANDART BİR BİNA YAPISINDAN ÇOK HOTEL ANLAYIŞI SAĞLANMIŞTIR

İletişim

Atatürk Bulvarı Öğretmenevleri Mah. Kerim Afşin Apt No:134 Kat:1 Daire:5

Telefon: 0242 229 25 90

Faks: 0242 229 25 92

GSM: 0532 670 68 10

www.waterfallresidence.com

info@mekonsan.com

Konyaaltı - Antalya
Waterfall Loft Residence