Yeşil Vadi Konakları

Ümraniye - İstanbul

Fiyat için arayınız
  • Oda: 1,2,3,4,5
  • Salon: 1

Bir tatlı huzur Yeşil Vadi’de sizi bekliyor.

Erguvanları geçip Akasyaların yanından sağa dönün;

Yeşil Vadi’ye hoş geldiniz!

Az sonra yeni evinizle tanışacaksınız.

Ama önce ciğerlerinizi orman havasına, gözlerinizi de yeşile alıştırın.

Yeşil Vadi Konakları, çevre yollarının kesiştiği bir noktada, modern alışveriş merkezleri ve konut projeleriyle hızla gelişip değer kazanan bir bölgede yükseliyor.

Bir evde sahip olunabilecek konfor ve yaşanacak lüks konusundaki beklentilerinizi iyice yükselttiyseniz, artık başlayabiliriz

Sırtını ormana yaslamış konumuyla, sakinlerine ayrıcalıklı bir ortam sunan Yeşil Vadi, doğayla iç içe, sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Üstelik şehir hayatında alıştığınız kolaylıkların hepsi ve çok daha fazlası hemen elinizin altında.

Doğayla iç içe yaşam alanları, akıllı evleri, kale sağlamlığında binaları ve gün geçtikçe değer kazanan konumuyla Yeşil Vadi, sizi 21. yüzyılın rüya kentinde, sadece size özel, huzurlu bir yaşama davet ediyor.

İşte konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avantajlardan bazıları: Okul, kreş, alışveriş merkezi, cami, spor alanları, yüzme havuzu, göletler, yürüyüş parkurları, kapalı otopark alanları, kafeterya, restoran, sosyal tesisler…

Ve tüm bu güzel imkânlar, Boğaziçi Köprüsü’ne 7, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 dakikalık bir mesafede yeni sakinlerini bekliyor.

 

İletişim

Fatih Sultan Mehmet Mah. Kiptaş Yeşil Vadi Konakları

 

Telefon: 0212 414 98 98

Faks: 0212 510 58 88

 

www.kiptas.com.tr

info@kiptas.com.tr

Ümraniye - İstanbul
Yeşil Vadi Konakları